ideafordesign_logofavmenu

goforworld.com by Kuźniar – banery, plakaty
Projekt opierał się na stworzeniu atrakcyjnych wizualnie banerów oraz plakatów, które skutecznie promują usługi firmy goforworld.com.

Opis Projektu

Zlecenie dostałem od firmy podróżniczej goforworld.com Jarosława Kuźniara. Moim zadaniem było zaprojektowanie plakatów oraz banerów na social media.
Kiedy pracowałem nad banerami, skupiłem się na tym, aby były one atrakcyjne wizualnie i odzwierciedlały charakter działalności firmy. Zastosowałem elementy graficzne nawiązujące do różnych krajów i kultur, które mogą zainteresować potencjalnych klientów goforworld.com. Dodatkowo, zaprojektowałem również plakaty, które mogą być wykorzystywane jako materiały reklamowe i promocyjne.

Kategoria:
Plakaty, banery

Typ:
Do druku, do internetu

Opinia Klienta
„Kamil pokazał się nie tylko od strony kreatywnego grafika, ale także osoby, która wie, co to dobra komunikacja. Projekty zostały przygotowane szybko, przy zachowaniu wysokiej jakości. Kamila Kuchnio możemy polecić każdemu, kto poszukuje umiejętności, talentu i rzetelnego podejścia do każdego projektu!”
Jarosław Kuźniar

goforworld.com

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!