ideafordesign_logofavmenu

Portfolio – Projektowanie Graficzne

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio projektów graficznych, które jest pełne różnorodnych i ciekawych projektów.

W moim portfolio znajdziecie projekty z wielu dziedzin, takich jak projektowanie logo, identyfikacja wizualna, grafiki reklamowe, projekty do internetu jak i do druku, a także wiele innych.

Opinie klientów

Goforworld

„Kamil pokazał się nie tylko od strony kreatywnego grafika, ale także osoby, która wie, co to dobra komunikacja. Projekty zostały przygotowane szybko, przy zachowaniu wysokiej jakości.
Kamila Kuchnio możemy polecić każdemu, kto poszukuje umiejętności, talentu i rzetelnego podejścia do każdego projektu!”
★★★★★

Jarosław Kuźniar

goforworld.com

Kasia Tobor

„Ogromnie się cieszę, że polecono mi Pana Kamila. Moja biżuteria potrzebowała kogoś, kto podejdzie do tematu z ogromnym wyczuciem, smakiem
a także podpowie mi co można zmienić a nad czym w sklepie popracować. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila.”
★★★★★

Kasia Tobor

kasiatobor.pl

Małgosia Zmaczyńska Podcasty

„Rok. Dokładnie tyle zbierałam się do zrobienia porządku ze swoją stroną. Straciłam więc przynajmniej 11 miesięcy,
a wystarczyło odezwać się do Kamila
i bang! Strona jaką wymarzyła sobie od „W” do… „W” – gotowa.
Tak funkcjonalna i tak piękna, jak chciałam.”
★★★★★

Małgosia Zmaczyńska

malgosiazmaczynska.pl

Warsaw Luxury

Współpraca z Panem Kamilem to czysta przyjemność. Sprostał każdej prośbie i sugestii dotyczącej projektu strony internetowej. Ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam
★★★★★

Aleksandra Cebula

warsawluxury.pl

Nash Bags and Accessories

Jestem zachwycona! Cierpliwa i konkretna osoba! kompleksowe wsparcie, pomoc. Polecam z całego serca. Ja nie miałam zielonego pojęcia jak się zabrać do robienia strony, a Kamil pomógł mi we wszystkim!
★★★★★

Natalia Szaatewicz

nashbags.pl

Danuta Awolusi Pisarka

„Kamila cenię za wiele rzeczy. Jest kreatywny, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze walczy o jakość i ma wielką cierpliwość do projektów. To esteta, grafik, rysownik, artysta.
U Kamila wszystko musi być idealnie skomponowane, a efekty są zawsze doskonałe. Jestem dumna ze strony www, jaką dla mnie przygotował. Jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Polecam!”
★★★★★

Danuta Awolusi

danuta-awolusi.com

Współpracowałem m.in. z: