O MNIE

Jestem freelancerem.
Ukończyłem Wyższą Szkołę Technologii Informatycznych w Katowicach o kierunku Grafika i specjalizacji Projektowanie Marketingowe.
Od zawsze interesowałem się tworzeniem wszelkiego rodzaju projektów graficznych, ponieważ lubię tworzyć rzeczy kreatywne, które prowadzą do nieustannego doskonalenia.

kamil rysuje

Czym się zajmuję:

Web Design

Projektuję strony i sklepy internetowe oparte na platformie WordPress dla klientów indywidualnych jak i dla firm.
Portfolio
Oferta

Grafika

Projektuję wszelkiego rodzaju materiały do druku takie jak plakaty ulotki itp, oraz materiały do internetu takie jak banery, infografiki i inne.
Portfolio

Oferta

Ilustracje

Zajmuję się rysunkiem cyfrowym na tablecie do wykorzystania do druku jak i do internetu oraz rysuję tradycyjnie ołówkiem.
Portfolio
Oferta

Krok po kroku

Jak pracuję

Forma współpracy jaką preferuję to przede wszystkim indywidualne podejscie do każdego projektu, aż do momentu satysfakcji klienta.
Przed podjęciem współpracy staram się przedstawić w łatwy i prosty sposób każdą kwestię, aby klient jasno i przejrzyście zrozumiał sposób działania.

Chcesz podjąć współpracę?

Analiza materiałów oraz wycena

Po zebraniu informacji oraz materiałów przesyłam wycenę na którą się składa m.in. stopień skomplikowania, czas, ew. koszt materiałów oraz podaje termin wysłania projektu wstępnego.

Projektowanie

Po akceptacji wyceny wysyłam fakturę zaliczkową oraz czekam na materiały od Ciebie.
Nastepnie przystępuję do projektowania.

Poprawki

Wysyłam projekt wstępny i analizujemy go pod kątem ewentualnych zmian.
Wprowadzam poprawki, aż do akceptacji ostatecznej wersji.

Finalizacja

Po pełnej akceptacji wysyłam fakturę Proforma do opłacenia w ciągu 5 dni roboczych oraz wszystkie pliki.
Wystawiam Fakturę VAT

Opinie Klientów:

„Kamil pokazał się nie tylko od strony kreatywnego grafika, ale także osoby, która wie, co to dobra komunikacja. Projekty zostały przygotowane szybko, przy zachowaniu wysokiej jakości.
Kamila Kuchnio możemy polecić każdemu, kto poszukuje umiejętności, talentu i rzetelnego podejścia do każdego projektu!”

Jarosław Kuźniar

goforworld.com

„Kamil jako grafik wykazał się nie tylko kreatywnością, ale również sporą samodzielnością, co jest bardzo cenne w tym fachu. Przygotowane materiały były wysokiej jakości, idealnie odpowiadały naszym potrzebom.
Kamil jest osobą, z którą można współpracować i obmyślać wszelkie kampanie, polegając na jego otwartości i umiejętnościom.”

Danuta Awolusi

besuto.pl

„Kamila cenię za wiele rzeczy. Jest kreatywny, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze walczy o jakość i ma wielką cierpliwość do projektów. To esteta, grafik, rysownik, artysta.
U Kamila wszystko musi być idealnie skomponowane, a efekty są zawsze doskonałe. Jestem dumna ze strony www, jaką dla mnie przygotował. Jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Polecam!”

Danuta Awolusi

danuta-awolusi.com

Współpracowałem z:

Masz pytania? Chcesz podjąć współpracę?

Napisz lub zadzwoń!

© 2016 - 2022 Idea For Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.