ideafordesign_logofavmenu

Kasia Tobor – sklep handmade
Sklep handmade z ręcznie robioną biżuterią z żywicy dla Kasi Tobor

Opis Projektu

Kasia Tobor zleciła mi projekt sklepu internetowego, w którym będzie sprzedawała swoją ręcznie robioną biżuterię z żywicy jubilerskiej. Sklep handmade ma mieć minimalistyczny i elegancki wygląd, który będzie dobrze komponował się z oferowanymi produktami. W projekcie został uwzględniony system kategorii i podkategorii, dzięki któremu klienci mogą łatwo odnaleźć poszukiwane produkty. Na stronie będą również informacje o zamówieniach, dostawie i zwrotach. Projekt sklepu handmade został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie oryginalność i unikalność w biżuterii.

Kategoria:
Sklep internetowy,

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność, Płatności online

Adres strony:
https://kasiatobor.pl/

Opinia Klienta
"Półtora roku temu zdecydowałam się na otwarcie sklepu internetowego. Bardzo długo szukałam kogoś z kim będę mogła podzielić się swoją wizją, kto stworzy mój sklep z pełnym zaangażowaniem i dbaniem o najmniejszy detal. Ogromnie się cieszę, że polecono mi Pana Kamila. Moja biżuteria potrzebowała kogoś, kto podejdzie do tematu z ogromnym wyczuciem, smakiem a także podpowie mi co można zmienić a nad czym w sklepie popracować. Bardzo dobry kontakt, troska o klienta, pomoc przy jakichkolwiek problemach, serdeczność i cierpliwość to cechy które mnie urzekły przy wspólnej pracy. Po dziś dzień mam kontakt z Panem Kamilem, zawsze mogę liczyć na Jego rady. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila i Jego firmę Idea for Design."
Kasia Tobor

kasiatobor.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!