ideafordesign_logofavmenu

LioNANO – Wizualizacje produktowe
Grafiki produktowe dla firmy zajmującej się sprzedażą e-papierosów

Opis Projektu

Firma LioNANO zajmuje się sprzedażą hurtową e-papierosów. Moim zadaniem było wykonanie wizualizacji smakowych tych e-papierosów. Przygotowałem grafiki produktowe, które przedstawiały w sposób atrakcyjny i czytelny, jakie smaki oferuje firma. Każdy smak był zilustrowany odpowiednim zdjęciem owoców lub innych produktów, które najlepiej kojarzą się z danym smakiem.

Grafiki produktowe są bardzo ważne dla firm, które oferują produkty w internecie. W przypadku LioNANO, grafiki pomogły w lepszej prezentacji oferowanych smaków e-papierosów i zachęciły potencjalnych klientów do zakupu.

Dla firmy LioNANO stworzyłem również sklep internetowy.

Kategoria:
Wizualizacje produktowe,

Typ:
Do druku, Do internetu

Opinia Klienta
Studio grafiki Idea for Design Kamil Kuchnio zaprojektował i wykonał stronę internetową, która spełnia wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy zadowolenia z współpracy z Kamilem, którego umiejetnosci i kreatywne pomysły przyczyniły się do powstania ciekawej prezentacji naszego produktu. Współpraca układała się pomyślnie na każdym etapie zlecenia. Zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pelni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem. Otrzymaliśmy nowe logo, nowoczesną stronę www., grafiki przedstawiające nasz produkt, wizytówki, stopkę do maili oraz papier firmowy. Jestesmy zadowoleni z tempa przeprowadzonych prac, wygladu grafiki oraz sposobu działania otrzymanych narzędzi do zarządzania treścią. Wysoka jakość usług sprawia, ze gorąco polecam ofertę firmy!
Isabela Wittek

lionano.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!