ideafordesign_logofavmenu

Danuta Awolusi Sklep Copywritera
Chciałbym przedstawić realizację projektu, jakim jest sklep internetowy copywritera dla pisarki Danuty Awolusi. Sklep copywritera umożliwia łatwe zamawianie tekstów o określonej liczbie znaków oraz infografik, tworzonych przez specjalistę w dziedzinie copywritingu.

Opis Projektu

Sklep Copywritera dla Danuty Awolusi został zaprojektowany w sposób minimalistyczny, ale nowoczesny, co pozwala na łatwe korzystanie z niej przez użytkowników oraz na zwiększenie sprzedaży jej usług. Sklep ten składa się z kilku podstron, na których znajdują się szczegółowe informacje o usługach oferowanych przez Danutę Awolusi oraz o sposobie zamawiania tekstów i infografik.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i umieszczeniu na stronie treści w ciekawy i przystępny sposób, udało mi się stworzyć sklep copywritera dla Danuty Awolusi, który przyciąga uwagę potencjalnych klientów i zachęca ich do skorzystania z jej usług.

Kategoria:
Sklep internetowy

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność, Płatności Online

Adres strony:
www.sklep.danuta-awolusi.com

Opinia Klienta
„Kamila cenię za wiele rzeczy. Jest kreatywny, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze walczy o jakość i ma wielką cierpliwość do projektów. To esteta, grafik, rysownik, artysta. U Kamila wszystko musi być idealnie skomponowane, a efekty są zawsze doskonałe. Jestem dumna ze strony www, jaką dla mnie przygotował. Jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Polecam!”
Danuta Awolusi

danuta-awolusi.com

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!