ideafordesign_logofavmenu

LioNano – hurtownia internetowa woocommerce
Stworzenie hurtowni internetowej woocommerce dla firmy LioNANO, która zajmuje się sprzedażą e-papierosów. Strona została wyposażona w wiele przydatnych funkcjonalności, które ułatwiają korzystanie z serwisu i podnoszą komfort zakupów.

Opis Projektu

Jedną z najważniejszych funkcjonalności na stronie jest bramka sprawdzająca wiek, która pozwala na zakup wyłącznie osobom pełnoletnim. Inną przydatną funkcjonalnością jest system rabatów, który pozwala na przyznawanie rabatów przy większych zamówieniach – na przykład przy zakupie 10 sztuk, jedna sztuka gratis. To świetny sposób na zachęcenie klientów do zwiększenia wartości swoich zamówień.

Na stronie zastsowałem także zatwierdzanie użytkowników po podaniu NIP, co pozwala na zakup tylko osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Dla firmy LioNANO wykonałem również serię wizualizacji produktowych.

Kategoria:
Sklep internetowy,

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność, Płatności online,

Adres strony:
lionano.pl

Opinia Klienta
Studio grafiki Idea for Design Kamil Kuchnio zaprojektował i wykonał stronę internetową, która spełnia wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy zadowolenia z współpracy z Kamilem, którego umiejetnosci i kreatywne pomysły przyczyniły się do powstania ciekawej prezentacji naszego produktu. Współpraca układała się pomyślnie na każdym etapie zlecenia. Zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pelni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem. Otrzymaliśmy nowe logo, nowoczesną stronę www., grafiki przedstawiające nasz produkt, wizytówki, stopkę do maili oraz papier firmowy. Jestesmy zadowoleni z tempa przeprowadzonych prac, wygladu grafiki oraz sposobu działania otrzymanych narzędzi do zarządzania treścią. Wysoka jakość usług sprawia, ze gorąco polecam ofertę firmy!
Isabela Wittek

lionano.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!