ideafordesign_logofavmenu

Nash Bags and Accessories – sklep handmade
Sklep handmade dla Natalii "Nash Bags and Accessories". Sklep ten oferuje szeroki wybór szydełkowych torebek handmade wykonanych z najwyższej jakości włóczek t-shirt.

Opis Projektu

Sklep handmade dla Natalii „Nash Bags and Accessories”. W ramach projektu stworzyłem funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany sklep internetowy, który umożliwia Natalii sprzedaż jej niezwykłych, szydełkowych torebek handmade wykonanych z włóczek t-shirt.
Jedną z największych zalet sklepu handmade Natalii jest możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na customową torebkę. Klienci mają możliwość wyboru kolorów, wzoru i wielkości, co pozwala na stworzenie idealnej torebki do swoich potrzeb.

Kategoria:
Sklep internetowy,

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność, Płatności online

Adres strony:
https://nashbags.pl

Opinia Klienta
Jestem zachwycona! Cierpliwa i konkretna osoba! kompleksowe wsparcie, pomoc. Polecam z całego serca. Ja nie miałam zielonego pojęcia jak się zabrać do robienia strony, a Kamil pomógł mi we wszystkim!
Natalia Szatewicz

nashbags.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!