ideafordesign_logofavmenu

Małgosia Zmaczyńska – strona dla podcastera
Strona dla podcastera została zaprojektowana w taki sposób, aby była przyjazna dla użytkowników korzystających z różnych urządzeń, w tym także smartfonów i tabletów.

Opis Projektu

Stworzyłem projekt strony dla podcastera Małgosi Zmaczyńskiej, która jest znana z popularnych podcastów takich jak Podcast RADIOaktywny, Zmacznego czy kanału HiCash. Strona dla podcastera zawiera kilka podstron, na których przedstawione są informacje na temat działalności Pani Małgosi, jej pasji i osiągnięć. W ramach projektu zaimplementowałem szablon do opisu ponad stu odcinków, aby słuchacze mogli łatwo znaleźć i odsłuchać interesujące ich epizody. Strona dla podcastera jest responsywna i łatwa w nawigacji, co zapewnia jej użytkownikom wygodne korzystanie z niej.

Kategoria:
Strona internetowa, Blog

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność,

Adres strony:
https://malgosiazmaczynska.pl/

Opinia Klienta
„Rok. Dokładnie tyle zbierałam się do zrobienia porządku ze swoją stroną. Straciłam więc przynajmniej 11 miesięcy, a wystarczyło odezwać się do Kamila i bang! Strona jaką wymarzyła sobie od „W” do… „W” – gotowa. Tak funkcjonalna i tak piękna, jak chciałam.”
Małgosia Zmaczyńska

malgosiazmaczynska.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!