ideafordesign_logofavmenu

Strona kancelarii notarialnej
Strona kancelarii notarialnej została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w designie, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd.

Opis Projektu

W ramach projektu stworzyłem nowoczesną i profesjonalną stronę internetową dla kancelarii notarialnej Dawid Pukowiec, Justyna Kaźmierska spółka cywilna. Strona kancelarii notarialnej została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w designie, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd. Na stronie umieściłem niezbędne informacje o działaniu kancelarii, godziny otwarcia oraz mapkę dojazdu. W celu ułatwienia kontaktu z klientami, wdrożyliśmy formularz kontaktowy umożliwiający szybki i łatwy kontakt z kancelarią. Wszystkie elementy strony zostały dopasowane do potrzeb kancelarii, aby zapewnić wygodne i intuicyjne korzystanie z niej dla klientów.

Kategoria:
Strona internetowa

Typ:
WordPress | HTML | CSS

Inne cechy :
Responsywność,

Adres strony:
http://notariusz-rydultowy.pl/

Opinia Klienta
Pełen profesjonalizm, a także pomoc w tworzeniu strony oraz idealna współpraca, kontakt i pomoc we wszystkich sprawach związanych z jej prowadzeniem. Polecam!
Justyna Kaźmierska

notariusz-rydultowy.pl

Podoba Ci się projekt? Zapraszam do współpracy!

Jeśli spodabał Ci się ten projekt to skontaktuj się ze mną i zacznij działać już teraz!

Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz, jak łatwo można osiągnąć sukces!